Strona domowa dr n med Marka Krasuskiego

Idź do spisu treści

Menu główne

Witam części "chmurowej strony" przeznaczonej dla chętnych zapoznania się bliżej z moimi publikacjami i wystąpieniami.
Prace w znacznej części związane są z tematyką kursów specjalizacyjnych w rehabilitacji medycznej, organizowanych przez Klinikę Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą mam zaszczyt i przyjemność kierować. Jednak postanowiłem też zamieścić tu prace już opublikowane w rozmaitych podręcznikach, czy pismach naukowych. Wyszedłem z założenia, że będzie to pewnym ułatwieniem dla Państwa i możliwoś
ć zapoznawania się z cytowaną tematyką rehabilitacji w dowolnej chwili, kiedy pracujecie Państwo przy komputerze. Strona przeznaczona jest też dla studentów kierunków medycznych chcących bliżej zapioznać się z problematyką rehabilitacji, głównie medycznej (leczniczej). Na stronie zamiszczam też krótkie prezentacje moich kolegów, przyjaciół i współpracowników za ich zgodą i naszą wspólną decyzją na skutek próśb słuchaczy kursów dydaktycznych.
Postaram się by ta część strony była bardziej żywą niż pozostałe i ulegała stałej aktualizacji i uzupełnianiu nowymi pracami.

Pozwolę sobie przypomnieć, że prace publikowane podlegają ochronie autorskiej i nie mogą bez pozwolenia autorów być publikowane, powielane czy pokazywane.
W przypadku Państwa własnych publikacji, przy cytowaniu tych prac, lub jej fragmentów, obowiązuje podanie źródła pochodzenia cytatu z podaniem jego autorów (autor, tytuł, miejsce publikacji lub adres strony).
Swoje prace postanowiłem umieścić w katalogu z kluczem dostępu, a to dlatego, że są one przeznaczone głównie dla tych z Państwa, którzy zaszczycili nas uczestnictwem na jednym z kursów realizowanych przez Klinikę Rehabilitacji WUM. Oczywiste jest, że możecie Państwo hasło dostępu podać innym kolegom z pracy. Pragnę jednak podkreślić, że zamieszczone prace są przeznaczone wyłącznie dla lekarzy, fizjoterapeutó
w, pielęgniarek oraz studentów tych kierunków i nie powinny być przedmiotem pokazu powszechnego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego